Dedicated server (виділений сервер – оренда сервера)

Послуга dedicated сервер (виділений сервер) – оренда сервера. Якщо у Вас відсутній сервер і Ви не готові витрачати кошти на купівлю дорогого устаткування — ця послуга саме для Вас!

Оренда сервера зручна тим, що технічним обслуговуванням, ремонтом і профілактикою займаються наші фахівці. За якість роботи будь-якого устаткування несемо відповідальність безпосередньо ми, а якщо знадобиться ремонт або заміна будь-якої деталі – ми в найкоротші терміни виконаємо дані роботи. На час проведення робіт передбачена гарантована заміна обладнання!

Стандартний тариф в розрахунку на 1 виділений сервер складає 1250 грн. на місяць.
Купувати сервер не потрібно — в ціну входить оренда нашого апаратного (не віртуального) сервера! Ми використовуємо виключно промислове серверне обладнання таких всесвітньовідомих виробників як Dell, HP, Sun.

Для постійних клієнтів, за умови передплати щомісячних обовязкових платежів надається знижка від обраного тарифу :

Термін передплати

Знижка

квартал

5%

півріччя

10%

Рік та більше

15%

Всі виділені сервери підключені до мережі інтернет на швидкості 100Мб/с або 1Гб/с — в залежності від Ваших потреб у використанні інтернет-трафіка.

Послуги на оренду виділеного серверу надаються офіційно по договору з оплатою безготівково (з ПДВ!). Також доступні інші методи оплати — WebMoney, Bitcoin, LiqPay/Приват24 та ще понад 60 методів оплати доступні через платіжні шлюзи винятково для Вашої зручності.

Ми завжди готові до діалогу з замовником і можемо запропонувати оптимальне рішення щодо надання послуги dedicated сервер саме для Вас!

У нас практично завжди доступні до замовлення конфігурації серверів ціною від еквівалента 50$

Замовити

Не знайшли потрібної конфігурації? Цілком можливо, що ми зможемо запропонувати Вам те, що потрібно — звертайтеся безпосередньо у відділ продажів!

Професійні серверні платформи, які використовуються у нас в ТОВ “АйПі-Коннект” при наданні послуги dedicated server, мають стандартну конфігурацію на зразок:

  • 2 х процесора Intel Xeon 2,6GHz
  • 4Gb серверної ECC пам’яті
  • ОБОВ’ЯЗКОВО два незалежних блоки живлення достньої потужності
  • SCSI/SAS/SATA RAID диски з дублюванням і гарячою заміною при виході з ладу

Надійність роботи — наш пріоритет!

Проте, звісно ж, ми можемо розмістити Ваш сервер будь-яких конфігурацій в одному з наших датацентрів (ДЦ) — collocation обладнання. Якщо ж Ви плануєте розміщувати велику кількість обладнання — Вам, очевидно, буде цікаво ознайомитися з інформацією про оренду стійок в одному з наших ДЦ.

Наші менеджери будуть завжди раді запропонувати Вам взаємовигідні варіанти співробітництва чи вислухати Ваші побажання щодо необхідних Вам послуг.