Комерційній інтернет

Комерційний інтернет від ТОВ “АЙПІ-КОННЕКТ” — це гарантія високої якості та швидкості доступу до мережі Інтернет. Ми раді запропонувати Вам високоякісний доступ до мережі Інтернет на швидкостях від 100Мб/с до 10000Мб/с (10Гб/с). Підключення здійснюється через волоконно-оптичні лінії зв’язку. До наших переваг слід віднести:

До кожного тарифного плану входить надання:

  • одна статична реальна ІРv4 адреса (додатково є можливість замовлення до 128);
  • одна статична реальна ІРv6 підмережа /64 (до 2^64 адрес == практично безкінечна кількість!);
  • підключення за технологією волоконно-оптичних ліній зв’язку;
  • безлімітне використання інтернет-трафіку без жодних обмежень по обсягу чи часу доби використання;
  • цілодобова технічна підтримка по телефону, e-mail, Viber, Telegram і т.д.;
  • рівень надання якості сервісу SLA – 99,5%.

Підключення здійснюється виключно через високоякісний волоконно-оптичний кабель зв’язку (стійкий до атмосферних умов та прослуховування/перехвату трафіку).

В зв’язку з дуже великою різницею у необхідних швидкостях, а також місцерозташуванням точко надання послуги — ціни на підключення та щомісячну абонплату формуються в індивідуальному порядку з урахуванням всіх побажань абонента. Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання за вказаними нашими контактами

Потрібна знижка?

У нас є вона! Для постійних клієнтів, за умови передплати щомісячних обов’язкових платежів надається знижка від обраного тарифу:

Строк оплати3 місяці6 місяців12 місяців
Розмір знижки5 %10 %15 %

Які ще варіанти?

В разі потреби у виділених фізичних серверах чи більш потужних конфігураціях обладнання — саме для Вас буде послуга оренди виділених серверів (dedicated server) найрізноманітніших конфігурацій із підключенням до мережі на швидкості 1Гб/с.

Звісно ж, ми можемо розмістити Ваш сервер будь-яких конфігурацій в одному з наших датацентрів (ДЦ) — collocation обладнання.

Якщо ж Ви плануєте розміщувати велику кількість обладнання — Вам, очевидно, буде цікаво ознайомитися з інформацією про оренду стійок в одному з наших ДЦ.

Для розміщення майнерів криптовалют та іншого спеціалізованого обладнання — розділ “Тарифи на розміщення майнерів

Залишилися питання?

Ласкаво просимо — он-лайн чат безпосередньо на сайті, або будь-які інші зручні для Вас способи зв’язку з розділу “Контакти“, і наші фахівці з радістю прийдуть Вам на допомогу!