DDoS’у — ні! Під захистом IP-Connect!

Технічні фахівці ТОВ “АйПі-Коннект” впровадили для одного з наших партнерів — вінницького хостингу “anyplace-hosting.net” захист від DDoS-атак на сайти клієнтів.

До фахівців ТОВ “АйПі-Коннект” звернулися наші хостинг-партнери з проблемою: в зв’язку з непростою суспільно-політичною ситуацією в Україні активізувалися деструктивні політсили, які наймають різноманітні кібер-угрупування, що надають послуги розподілених мережевих атак (DDoS) на сайти. Внаслідок таких атак сайти-жертви перестають працювати, оскільки на них здійснюється потужний аномальний шквал запитів.Разом з тим, оскільки багато подібних сайтів знаходяться не на виділеному (dedicated hosting) хостингу, то подібні атаки на відмову в обслуговуванні прямо впливають на роботу сайтів-сусідів. Тобто практично перестають працювати, крім сайта-жертви, всі інші сайти-сусіди на цьому сервері.

Було розроблено технічну стратегію захисту від подібних атак і в оперативному режимі впроваджено на постраждалих від атак серверах. Вже за пару годин роботу серверів було доведено до норми, сайти-жертви, хоч і трохи повільніше, але працювали в повному обсязі. За 6 годин роботи системи захисту від DDoS було відфільтровано понад 3млн. адрес вірусного ботнета, відбито атаку потужністю 250000pps. Наразі всі сервери і сайти на них працюють в звичайному режимі під захистом системи захисту від DDoS атак.