Web-послуги

За декілька років успішної діяльності ми створили велику кількість цікавих проектів і набули цінного досвіду розробки інтернет-ресурсів різної міри складності. Нам завжди вдавалося вирішити основне завдання – зробили відвідувані, функціональні, працюючі ресурси. Головне, чим ми пишаємось – наші клієнти задоволені нашою роботою!

Запорука нашого успіху — наші фахівці, колектив майстрів своєї справи. У нашій компанії працюють досвідчені веб-програмісти, талановиті веб-дизайнери, відповідальні менеджери, саме тому ми можемо забезпечити Вам надання якісних послуг.

Ми пропонуємо комплексні рішення по використанню можливостей мережі Інтернет в роботі сучасної компанії : від розробки концепції і створення Вашого сайту до його щоденного супроводу і просування.

Наша компанія пропонує свої послуги в наступних напрямах:

● Розробка сайту (веб-сервіси, корпоративні сайти, промо-сайти);

● Підтримка сайтів, розроблених нами;

● Графічний дизайн, фірмовий стиль.

Особливостями нашої пропозиції є: досягнення зручності користування Інтернет- ресурсом за рахунок правильного проектування системи навігації, структури і подачі інформації на сайті. Стильний і сучасний фірмовий стиль перспективної компанії – основа успіху для нас і наших клієнтів!

В результаті ви отримуєте повністю готовий, функціональний продукт, програмні засоби, написані фахівцями вручну, унікальний графічний дизайн, продуманий інтерфейс, що працює на Вашого клієнта, — все це стане зручним інструментом для спілкування із споживачами, замовниками, постачальниками, клієнтами і партнерами.

Вартість продукту визначається з наступних критеріїв:

● Проектування інтерфейсу, створення прототипів і опису макетів;

● Об’єм унікального графічного наповнення, графічний дизайн;

● Техніка виконання

● Час виконання, виходячи з вартості погодинної оплати роботи дизайнерів, програмістів і інших фахівців, що визначається в технічному завданні.

Вартість створення промо-сайту – від 500 грн.

Вартість створення корпоративного сайту — від 800 грн.

Нашу компанію відрізняє прагнення створювати максимально-функціональний, але при цьому зручний для користувачів продукт. Ресурси, що створюються нами, служать повноцінним представництвом компанії в мережі Інтернет і успішно виконують багато важливих для компанії завдань: довідкового, консультаційного та рекламного характеру!

Замовити сайт Ви можете он-лайн, оформивши заявку або зв’язатись з відділом продажу послуг компанії за телефонами: 52-56-22, 66-06-00.