Collocation (колокейшн)

Послуга Collocation (колокейшн) це послуга з розміщення сервера замовника (сервера 1С-Бухгалтерії, наприклад) (тобто Вашого власного сервера) в м.Вінниця на майданчику Інтернет-провайдера (ТОВ “АйПі-Коннект”), що, як правило, є доцільним як з технічної так і з економічної точки зору.

В комплекс послуг colocation включено:

  • встановлення обладнання;
  • підключення сервера до порту Ethernet, виділення постійної IP-адреси;
  • забезпечення збереження та безпеки сервера;
  • забезпечення безперебійного електроживлення сервера (220В, UPS, запасний канал електроживлення);
  • підтримання стабільного температурного режиму встановленого обладнання;
  • технічна підтримка серверів в режимі цілодобового чергування системних адміністраторів;
  • цілодобовий моніторинг роботи обладнання.

Гнучна тарифна сітка задовольнить найвибагливіших клієнтів — розмістити свої сервери у нас Ви можете від самого дешевого варіанту (LightColo) ЛИШЕ за 300 грн/міс до найбільш потужних (PremiumColo) конфігурацій включно до 3000Вт та зі швидкістю в кілька Гігабіт/с.

Переглянути тарифи на розміщення серверу

Тарифи Замовити Контакти

Всі виділені сервери підключені до мережі інтернет на швидкості 100Мб/с або 1Гб/с — в залежності від Ваших потреб у використанні інтернет-трафіка.

 

Ми пропонуємо розміщення серверів у ВЛАСНИХ датацентрах, які знаходяться на території м.Вінниця:

  • ДЦ-16 — цілодобовий моніторинг, цілодобова можливість доступу до обладнання, цілодобово remote-hand, два резервних вводи живлення, резервоване живлення ДГУ << рекомендовано
  • ДЦ-72 — цілодобовий моніторинг, два резервних вводи живлення, резервоване живлення ДГУ, цілодобова воєнізована охорона 2 рівня, обмежений доступ (тільки фахівцям АйПі-Коннект в будні в робочі години, в аварійних випадках — цілодобово) << тільки довготривалі (від 6міс.) проекти з підвищеними вимогами до фізичної безпеки
  • ДЦ-82 — цілодобовий моніторинг, цілодобова можливість доступу до обладнання, ДГУ з регламентом включення 2 год. << до всіх послуг застосовується ЗНИЖКА 10%! по запиту

 

За потреби Ви можете навіть орендувати цілу телекомунікаційну стійку: стандартна 19″, висотою 42U (2.05м) з індивідуальними конфігураціями, які будуть максимально відповідати Вашим потребам. Щодо умов та тарифів на оренду стійок у нашому вінницькому датацентрі можна ознайомитися в розділі “Тарифи та умови на оренду стійок в датацентрах IP-Connect

Всі послуги вінницьких датацентрів, в т.ч. на оренду виділеного серверу надаються офіційно по договору з оплатою безготівково (з ПДВ!). Також доступні інші методи оплати — WebMoney, Bitcoin, LiqPay/Приват24 та ще понад 60 методів оплати доступні через платіжні шлюзи винятково для Вашої зручності.

Приймаємо понад 60 видів оплати за розміщення серверу (collocation)

 


Для постійних клієнтів, за умови передплати щомісячних обов’язкових платежів надається знижка від стандартного тарифу :

Термін передплати Знижка
3 місяці 5%
6 місяців 10%
12 місяців 15%

Тарифи Замовити Контакти

Ваш сервер для розміщення в нашій телекомунікаційній стійці повинен бути або в спеціальному стійковому корпусі 19″ (з рельсами чи салазками для закріплення), але ми приймаємо сервери в звичайних корпусах типу TOWER. Обмеження електроживлення на один сервер становить 300Вт. Інші вимоги на розміщення, ціни, а також додаткові опції — все на сторінці “Тарифи та умови розміщення серверів на колокейшн“.

Якщо Ваш сервер не відповідає вимогам (технічним умовам) на розміщення — не біда! Ми маємо можливість розміщувати нестандартне серверне обладнання з доплатою — всі подробиці Вам із задоволенням розкажуть наші менеджери, — від Вас лише опис Вашого обладнання, яке не відповідає техумовам.

Якщо Ви плануєте розміщувати багато обладнання, можливо Вам буде цікавою послуга оренди стійок в одному з наших датацентрів.

Ми завжди готові до діалогу з замовником і можемо запропонувати оптимальне рішення щодо надання послуги colocation саме для Вас!

Якщо ж Ви не бажаєте купувати власний сервер — ми будемо раді запропонувати Вам послугу dedicated server — оренду нашого сервера з розміщенням в нашому ж датацентрі.

Тарифи Замовити Контакти