Тарифи на розміщення майнерів криптовалют


Увага!Ця сторінка — про розміщення майнерів криптовалют та іншого спеціалізованого енергоємкого обладнання (англ. hosting cryptocurrency mining rig collocation), якщо обладнання багато — Вам напевно буде цікаво переглянути про оренду стійок (стандартні 19″ телекомунікаційні) для розміщення Вашого обладнання (багато) в одному з наших дата-центрів. Якщо Вам треба розмістити невелику кількість власного обладнання (один чи кілька www-серверів чи серверів 1С-бухгалтерии) — швидше за все, Вам буде цікаво ознайомитися з розділами колокейшн, а в разі, якщо Ви не маєте бажання витрачатися на дороге обладнання — Ви можете орендувати у нас виділений сервер (dedicated server).

 

Загальні умови та ціни на розміщення майнерів в датацентрах ТОВ “АйПі-Коннект”

Встановлення: розміщення та встановлення у стійці майнера розміром не більше 44*75*20см (Ш*Д*В) та підключення до інтернету за технологією IPv4(DHCP+NAT)+IPv6_realIP — 1400грн (екв.$50) разово.

ЗАМОВИТИ

Місячна абонплата: 420 грн (екв.$15) за кожних 100Вт потужності блоку живлення. Інтернет — не тарифікується (входить у вартість). Все обладнання розміщується на стандартних умовах розміщення обладнання в наших датацентрах — з гарантованим резервним живленням, резервованим гарантованим доступом до мережі Інтернет, охолодженням та під контролем висококваліфікованим персоналом датацентрів. Відомі обмеження: майнер не повинен важити понад 50 кг, енергоспоживання не більше 3кВт, розміри не повинні перевищувати 44*75*20см (Ш*Д*В). В разі потреби мати виділену реальну IP-адресу IPv4, її можна додатково замовити за 56 грн. (екв.$2).
ЗАМОВИТИ

Також всього за 280 грн (екв. $10) тільки у нас Ви маєте чудову можливість замовити базовий моніторинг обладнання: (ping + перевірка доступності порта майнера), що перекриває виявлення 98% проблем з майнерами (в разі виявлення проблем з працездатністю по будь-якій з проблем виконується фізичний перезапуск живлення майнера).

Всі ціни вказані у гривнях без урахування ПДВ.

Акції та знижки на розміщення майнерів в датацентрах ТОВ “АйПі-Коннект”

ДЦ-16 ДЦ-72 ДЦ-82
Знижка на всі послуги, в залежності від передоплаченого періоду
3 місяці 5%
6 місяців 10%
12 місяців 15%
Додаткові опціони в датацентрах
Коефіцієнти, застосовувані в залежності від ДЦ Понад 3-х стійок? Є додаткова знижка по запиту! Без дод.оплат!
Тільки по узгодженню!
Знижка 10% + Всі знижки діють!
ЗАМОВИТИ ЗАМОВИТИ ЗАМОВИТИ