Тарифи на розміщення майнерів криптовалют


Увага!Ця сторінка — про розміщення майнерів криптовалют та іншого спеціалізованого енергоємкого обладнання (англ. hosting cryptocurrency mining rig collocation), якщо обладнання багато — Вам напевно буде цікаво переглянути про оренду стійок (стандартні 19″ телекомунікаційні) для розміщення Вашого обладнання (багато) в одному з наших дата-центрів. Якщо Вам треба розмістити невелику кількість власного обладнання (один чи кілька www-серверів чи серверів 1С-бухгалтерии) — швидше за все, Вам буде цікаво ознайомитися з розділами колокейшн, а в разі, якщо Ви не маєте бажання витрачатися на дороге обладнання — Ви можете орендувати у нас виділений сервер (dedicated server).

 

Загальні умови та ціни на розміщення майнерів в датацентрах ТОВ “АйПі-Коннект”

Встановлення: розміщення та встановлення у стійці майнера розміром не більше 30*40*100см та підключення до інтернету за технологією IPv4(DHCP+NAT)+IPv6 — 1200грн/$50 разово.

Місячна абонплата: 1200 грн/$50 за кожних 500Вт потужності блоку живлення. Інтернет — не тарифікується (входить у вартість). Також до вартості включено базовий моніторинг обладнання (ping + перевірка доступності порта майнера), що перекриває 98% виявлення проблем з майнерами.

Всі ціни вказані у гривнях без урахування ПДВ.

Акції та знижки на розміщення майнерів в датацентрах ТОВ “АйПі-Коннект”

ДЦ-16 ДЦ-72 ДЦ-82
Знижка на всі послуги, в залежності від передоплаченого періоду
3 місяці 5%
6 місяців 10%
12 місяців 15%
Додаткові опціони в датацентрах
Коефіцієнти, застосовувані в залежності від ДЦ Понад 3-х стійок? Є додаткова знижка по запиту! Без дод.оплат!
Тільки по узгодженню!
Знижка 10% + Всі знижки діють!
ЗАМОВИТИ ЗАМОВИТИ ЗАМОВИТИ