ІP-телефонія

Якісний та багатофункціональний зв’язок є вирішальним чинником у досягненні успіху в умовах жорсткої конкуренції. Отже, ретельне планування і вибір перспективної системи зв’язку на підприємстві мають найвищий пріоритет.

Як зекономити на зв’язку, як отримати найвищу якість голосового спілкування, як мати безкоштовний зв’язок між різними офісами, як практично дарма дзвонити колегам в США чи партнерам в Німеччину, Італію, Іспанію та інші країни Європи, Азії чи Америки — на ці питання є відповіді — використання новітніх технології відкриває нові горизонти!

Цифрова IP-ATC (VoIP-PBX) – це АТС нового покоління, що дозволяє працювати як із традиційними телефонними лініями, так і з IP-телефонією. А це нові можливості для Вашого офісу, а саме: голосова пошта, конференц-зв’язок, інтелектуальна маршрутизація дзвінків та інше.

 

Під IP- телефонією розуміється технологія, що дозволяє використовувати Інтернет в якості засобу організації і ведення міських, міжнародних і міжміських телефонних розмов, а також оптимізації розмов всередині організації, незалежно від її розміру і місця розташування.
Переваги IP- телефонії :

  • висока якість і надійність зв’язку;
  • економія на послугах міжнародного і міжміського зв’язку;
  • можливість здійснення не лімітованих розмов в межах організації, при цьому міська мережа залишається вільною;
  • можливість ведення контролю та детального обліку дзвінків співробітників;
  • економія витрат при дзвінках на мережі мобільних операторів;
  • велика кількість додаткових сервісів (голосова пошта, конференції, селекторні наради і ін.);
  • оптимізація витрат робочого часу, а саме можливість проведення конференцій, селекторних нарад та оперативних виробничих нарад, знаходячись безпосередньо на робочому місці;
  • високий рівень сервісу та обслуговування клієнтів (наявність багатоканального телефонного номера, можливість утримання абонента на лінії, переадресації дзвінка за потребою та ін.);
  • захист від телефонних піратів.

Ми гарантуємо безкоштовне навчання та надання консультацій Вашим працівникам, що є користувачами послуг, а також щомісячне сервісне обслуговування АТС та технічну підтримку в процесі експлуатації.

 

Вартість виконання робіт по підключенню та запуску в експлуатацію Вашої власної цифрової ІР-АТС від 1000 грн. Якщо Ви не готові до експлуатації власної АТС, ми можемо запропонувати Вам оренду у нас віртуальної ІР-АТС, яка по характеристикам нічим не гірша, водночас фізично знаходиться в надійному датацентрі, і всі питання по супроводженню IP-PBX ми беремо на себе! Вартість оренди віртуальної ІР-АТС складає лише від 250грн/міс!

Щомісячний обов’язковий платіж (включає орендну плату за користування АТС, сервісне обслуговування АТС та технічну підтримку в процесі експлуатації) – від 500 грн.

Вартість технічної підтримки цифрової АТС, що є Вашою власністю залежить від кількості номерної ємності, що обслуговується:
до 10 номерів — 80 грн. на місяць
від 11 до 30 номерів — 120 грн. на місяць
від 31 до 50 номерів — 150 грн. на місяць
від 50 номерів — 250 грн. на місяць