Універсальна комунікаційна платформа IPCall


Відкрито окремий сайт системи IPCallIPCall.systems.

За тривалий час роботи підприємства ми маємо великий досвід розробки цікавих кейсів та нестандартних рішень та із задоволенням беремося саме за нестандартні рішення в сфері ІТ, інформатизації та зв’язку.

Разом з тим, запорукою сталого розвитку та надійної роботи сучасного бізнесу є уніфіковані рішення в сфері інформатизації.

Одним із уніфікованих рішень для ІТ, інформатизації та зв’язку, ТОВ “АЙПІ-КОННЕКТ” (в тісній співпраці з технологічним партнером ТОВ “РАДІОМІСТ”), радо представити розробку інженерів зв’язку та телекомунікацій — “Універсальна комунікаційна платформа IPCall“.

Розробка модулів в рамках єдиної системи здійснюється на постійній основі фахівцями ТОВ “АЙПІ-КОННЕКТ” та технологічного партнера ТОВ “РАДІОМІСТ”, включаючи нестандартні модулі під вимоги кінцевого замовника чи певного системного інтегратора.

Для забезпечення повної якості надання послуг та продуктів, ми неухильно стежимо за якістю роботи системних інтеграторів, які працюють над впровадженням у виробничо-організаційний процес замовників як системи в цілому, так і її окремих модулів.

Крім того, нашими фахівцями забезпечується цілодобова технічна підтримка користувачів програмно-апаратних комплексів, в тому числі системи IPCall. Однією з важливих переваг системи ліцензування системи є те, що технічна підтримка і супровід відбуваються як інтеграторами, так і безпосередньо розробниками системи IPCall на протязі всього терміну дії ліцензії на використання, що дає змогу якнайповніше покрити вимоги замовників системи. Цілодобова технічна підтримка безпосередньо від виробника системи IPCall доступна як он-лайн чат прямо у нас на сайті, телефоном, e-mail або іншими способами, вказаними на сторінці “КОНТАКТИ“.

В разі потреби в придбанні послуг з впровадження, вирішення питань ліцензування чи технічної підтримки користувачів можна звертатися або до акредитованих системних інтеграторів наших продуктів, або безпосередньо до нас — всі контакти для вирішення будь-яких питань по системи IPCall, доступні на сторінці “КОНТАКТИ“.

Будемо раді бачити саме Вас серед наших замовників та партнерів.