VDS – Віртуальний сервер в Україні

VDS — віртуальний сервер за технологією KVM передбачає встановлення на одному чи декількох дуже потужних фізичних серверах набору окремих виділених серверів, які мають практично ідентичний до виділеного серверу формат роботи. До переваг віртуальних виділених серверів слід віднести:

  • ресурси виділяються тільки під Ваш сервербез спільного використання, як у VPS;
  • використання потрібної Вам ОС: широкий вибір Linux, Windows, *BSD;
  • більш зручне керування виділеною машиною — запуск, встановлення ОС, оперативні бекапи тощо — все це зможе робити навіть не дуже досвідчена людина;
  • гнучке управління ресурсами — для розширення можливостей віртуального сервера достатньо пару кліків мишкою і Ваш сервер вже має 8ГБ пам’яті замість 4ГБ — не потрібно ні чекати, ні встановлювати. Аналогічно з іншими ресурсами — кількість і потужність процесора (CPU), оперативна пам’ять (RAM), жорсткі диски (HDD/SSD) управляються саме Вами — самостійно встановлюйте необхідний обсяг та користуйтеся ВІДРАЗУ (тимчасово – на період дії воєнного стану в Україні – зміна деяких параметрів VDS здійснюється по запиту до технічної підтримки) ;
  • зменшення вартості кожного окремого сервера (як установки, так і помісячної оплати) внаслідок згрупування спільних елементів (наприклад БЖ);
  • та ін.

Загальні умови та ціни на віртуальні виділені сервери (VDS) в Україні від ТОВ “АЙПІ-КОННЕКТ”

УВАГА: Замовлення, виділення ресурсів, встановлення ОС та інші операції виконуються повністю в автоматичному режимі і доступні відразу після встановлення! Жодних звернень до технічної підтримки чи інших дій виконувати не потрібно!
Всього 3 простих кроки — і Ви вже користуєтеся сервером:

  1. в білінгу обираємо тарифний план відповідно до потреб
  2. реєстрація/оплата послуги
  3. очікуємо даних для доступу на сервер після встановлення — WELL DONE!
Параметри / Тарифний план VDS1-1-10 VDS2-2-20 VDS4-4-40 VDS8-8-80
Процесор (CPU) Intel XEON 2.7GHz (1core) Intel XEON 2.7GHz (2core) Intel XEON 2.7GHz (2core) Intel XEON 2.7GHz (4core)
Оперативна пам’ять (RAM)
1 GB 2 GB 4 GB 8 GB
Жорсткий диск (SSD NVME) 10 GB 20 GB 40 GB від 80 GB
IP-адреси IPv4 доступно 1 2 4 8
Інсталяційний платіж (разово) ЛИШЕ 160 грн (екв.$4)!
Місячна абонплата 120 грн (екв.$3) 200 грн (екв.$5) 400 грн (екв.$10) 600 грн (екв.$15)
ЗАМОВИТИ ЗАМОВИТИ ЗАМОВИТИ ЗАМОВИТИ

Всі ціни вказані у гривнях без урахування ПДВ.

Доступні додаткові опції до замовлення:

Додаткова опція Інсталяція (разово)
Помісячна абонплата
Максимально доступно
Примітка
Процесор (CPU) 1vCPU
40 грн (екв.$1) 80 грн (екв.$2) 16 Є можливість відмови
Оперативна пам’ять (RAM) 1GB
40 грн (екв.$1) 80 грн (екв.$2) 64 Є можливість відмови
Жорсткий диск (SSD NVME) 10GB
40 грн (екв.$1) 40 грн (екв.$1) 20
(up to 200GB total)
Тільки збільшення
Жорсткий диск (HDD) 100GB 40 грн (екв.$1) 40 грн (екв.$1) 100
(up to 10TB total)
Тільки збільшення
IP-адреси IPv4
80 грн (екв.$2) 80 грн (екв.$2) згідно тарифного плану. Потрібно більше — пишіть! Тільки збільшення
ЗАМОВИТИ ЗАМОВИТИ ЗАМОВИТИ ЗАМОВИТИ

Всі ціни вказані у гривнях без урахування ПДВ.

Додатково:

До тарифного плану кожного віртуального виділеного серверу включено надання 1 реальної (“біла адреса”) виділеної статичної ІР-адреси IPv4 та IPv6. Замовлення додаткових виділених статичних ІР-адрес в рамках доступних лімітів по тарифному плану можливе з розрахунку 80грн (екв.2$).

Всі виділені віртуальні сервери підключені до мережі інтернет на швидкості 100Мб/с або 1Гб/с — в залежності від Ваших потреб у використанні інтернет-трафіка. Використання трафіку не лімітується (fair-use).

Ще разок: замовлення, виділення та старт віртуальних виділених серверів відбувається повністю в автоматизованому режимі самостійно в білінговій системі! Перейти до вибору параметрів та замовлення?

Деякі додаткові послуги активуються із затримкою до 30хв, для активації більшості додаткових послуг потрібно ВИМКНУТИ і знову ВВІМКНУТИ сервер (VDS) — таке обмеження технології KVM. Радимо після активації додаткових послуг в білінгу зачекати 30хв, вимкнути і ввімкнути (НЕ перезавантажити!) свій віртуальний виділений сервер.

Всі додаткові послуги запускаються відразу і діють до кінця білінгового періоду того сервера, до якого вони замовлені. Відмова від додаткових послуг повинна бути здійснена до закінчення білінгового періоду.

Потрібна знижка?

У нас є вона! Для постійних клієнтів, за умови передплати щомісячних обов’язкових платежів надається знижка від обраного тарифу:

Строк оплати 3 місяці 6 місяців 12 місяців
Розмір знижки 5 % 10 % 15 %

Які ще варіанти?

В разі потреби у виділених фізичних серверах чи більш потужних конфігураціях обладнання — саме для Вас буде послуга оренди виділених серверів (dedicated server) найрізноманітніших конфігурацій із підключенням до мережі на швидкості 1Гб/с.

Звісно ж, ми можемо розмістити Ваш сервер будь-яких конфігурацій в одному з наших датацентрів (ДЦ) — collocation обладнання.

Якщо ж Ви плануєте розміщувати велику кількість обладнання — Вам, очевидно, буде цікаво ознайомитися з інформацією про оренду стійок в одному з наших ДЦ.

Для розміщення майнерів криптовалют та іншого спеціалізованого обладнання — розділ “Тарифи на розміщення майнерів

Залишилися питання?

Ласкаво просимо — он-лайн чат безпосередньо на сайті, або будь-які інші зручні для Вас способи зв’язку з розділу “Контакти“, і наші фахівці з радістю прийдуть Вам на допомогу!