Dedicated server (виділений сервер – оренда сервера)

Послуга dedicated сервер (виділений сервер) – оренда сервера. Якщо у Вас відсутній сервер і Ви не готові витрачати кошти на купівлю дорогого устаткування — ця послуга саме для Вас!

Оренда сервера зручна тим, що технічним обслуговуванням, ремонтом і профілактикою займаються наші фахівці. За якість роботи будь-якого устаткування несемо відповідальність безпосередньо ми, а якщо знадобиться ремонт або заміна будь-якої деталі – ми в найкоротші терміни виконаємо дані роботи. На час проведення робіт передбачена гарантована заміна обладнання!

Стандартний тариф в розрахунку на 1 виділений сервер складає 1250 грн. на місяць. Переглянути докладно тарифи та замовити?
Купувати сервер не потрібно — в ціну входить оренда нашого апаратного (не віртуального) сервера! Ми використовуємо виключно промислове серверне обладнання таких всесвітньовідомих виробників як Dell, HP, IBM.

Увага: якщо Ви не знайшли потрібної Вам конфігурації виділеного сервера — зверніться будь-яким зручним для Вас способом і ми негайно спробуємо віднайти для Вас сервер, що буде задовільняти Ваші потреби!

Потрібна знижка?

У нас є вона! Для постійних клієнтів, за умови передплати щомісячних обов’язкових платежів надається знижка від обраного тарифу:

Строк оплати 3 місяці 6 місяців 12 місяців
Розмір знижки 5 % 10 % 15 %

Всі виділені сервери підключені до мережі інтернет на швидкості 100Мб/с або 1Гб/с — в залежності від Ваших потреб у використанні інтернет-трафіка.

Послуги на оренду виділеного серверу надаються офіційно по договору з оплатою безготівково (з ПДВ!). Також доступні інші методи оплати — Bitcoin, LiqPay/Приват24 та ще понад 60 методів оплати доступні через платіжні шлюзи винятково для Вашої зручності.

Ми завжди готові до діалогу з замовником і можемо запропонувати оптимальне рішення щодо надання послуги dedicated сервер саме для Вас!

Тільки  нас практично завжди доступні до замовлення конфігурації виділених серверів в Україні під Ваші вимоги — від найдешевших українських виділених серверів (~40USD) до потужних виділених серверів з розміщенням в українському датацентрі з конфігураціями до 512ГБ пам’яті та 4х24-core high-end CPU. Крім того, ми пропонуємо підбір, конфігурування, налаштування та супровід “під ключ” спеціалізованих серверних платформ — кластерних, систем зберігання даних, стрімінгових, ігрових, систем аналітики та штучного інтелекту (АІ).

Замовити

Не знайшли потрібної конфігурації? Цілком можливо, що ми зможемо запропонувати Вам те, що потрібно — звертайтеся безпосередньо у відділ продажів!

Професійні серверні платформи, які використовуються у нас в ТОВ “АйПі-Коннект” при наданні послуги dedicated server (виділений сервер) в Україні від дешевих до потужних серверів , мають стандартну конфігурацію на зразок:

  • 2 х процесора Intel Xeon 2,6GHz
  • 16Gb серверної ECC пам’яті
  • ОБОВ’ЯЗКОВО два незалежних блоки живлення достньої потужності
  • SCSI/SAS/SATA RAID диски з дублюванням і гарячою заміною при виході з ладу

Надійність роботи — наш пріоритет!

Крім того, доступна більш дешева послуга розміщення віртуальних виділених серверів, також, звісно ж, ми можемо розмістити Ваш сервер будь-яких конфігурацій в одному з наших датацентрів (ДЦ) — collocation обладнання. Якщо ж Ви плануєте розміщувати велику кількість обладнання — Вам, очевидно, буде цікаво ознайомитися з інформацією про оренду стійок в одному з наших ДЦ.

Наші менеджери будуть завжди раді запропонувати Вам взаємовигідні варіанти співробітництва чи вислухати Ваші побажання щодо необхідних Вам послуг.